Recenze MSR

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• prostorný
  • nový model tropica
  • kvalita provedení
  • hmotnost, ale ta je dána veliksotí

ve srovnání s Pinguin Gemini 210 je Elixir zcela jiný level

MSR Hubba Hubba NX

MSR Hubba Hubba NX

Ověřený zákazník 68travel.cz Jaroslav Bereza

Přidáno: 2. března 2023

Zakoupeno v 68travel.cz

• Dobrá váha
  • Spousta prostoru uvnitř. Oproti jiným stanům pro dva např. Arris Extreme je to úplný hotel.
  • Dva vchody, dobré na větrání a přístup dovnitř pro dva lidi
  • Dost místa v předsíňkách, do každé se vejde větší batoh
  • Dá se snadno sbalit do obalu
  • Podlážka je ok... pod stanem byla louže a ve stanu ani kapka
  • S rosením stěn stanu jsem neměl problém
  • Konstrukce je symetrická, je jedno kde je hlava a nohy, můžete si to později rozmyslet
  • Stan je samonosný, dal se postavit i uvnitř letištní haly, když mi zrušili let
  • Kolíky se připevňují ka nastavovatelným popruhům, takže když máte v hlíně kámen, tak můžete povolením popruhu prodloužit rádius a dosah, kam lze kolík píchnout.
  • Stan sice nabízí spoustu prostoru a je vzdušnější, ale v porovnání s Arris Extreme nezadrží uvnitř tolik tepla
  • Nízká hmotnost je částečně daná tenkou podlážkou, pro prodloužení životnosti na hrubém podkladu lze k tomu dokoupit original footprint za cca 1000+Kč nebo tyvek za cca 200-300Kč
  • Dal bych přednost jiné barvě podlážky... méně nápadná
  • Jiné stany asi nabídnou lepší odolnost ve větru +40km/h Pokud nejste v závětří, tak si určitě píchnete všechny ty šňurky.
  • Nikdy se mi úplně nedařilo píchnout předsíňku tak, aby její hrana ležela vyloženě na zemi a nabídla lepší tepelnou izolaci

Je to výborný stan. Měl jsem ho na Novém Zélandu na Te Araroa trailu kde jsem s ním šel cca 700km. Pro jednoho je to jako hotel všechno se vejde pak dovnitř stanu. Doporučil bych ho do méně extrémních a středně extrémních podmínek. Do sněžné bouře na exponované hoře bych si tím nebyl jistý.

MSR fuel Bottle 887ml

MSR Revo Explore

Erik Mikeska Erik Mikeska

Přidáno: 2. prosince 2022

• solidní hmotnost
  • trakce - drží i na zledovatělém sněhu
  • hrazdička pro chůzi do prudších svahů
  • možnost přikoupení nástavců dozadu, pro ještě lepší výkon v prašanu
  • asi odolnější než model Lightning
  • konstrukce nabízí lepší pružnost než model Lightning (vhodné v traverzech a na hrbatém povrchu)
  • vázání skvělé pro snowboard boty (pozor ale na velikost boty - velké snowboardové boty by do vázání nemusely vejít!)
  • upínaní typu HyperLink je hůř skladné než obyčejné popruhy a trochu se o něj bojím, když dávám sněžnice na batoh při sjezdu (zatím ale jen pár škrábanců bez nějakého horšího - výraznějšího poškození)
  • hrazdička by mohla být robustnější a super by bylo, kdyby šlo nastavit více úhlů sklonu
  • uvítal bych, kdyby železný rám byl vyměnitelný a všechny hroty dobře brousitelné jako mačky (hroty na železném rámu se obrušují)
  • možná by bylo dobré navrhnout nějaký model s vázáním ve stylu poloautomatických maček

Sněžnice používám rok na snowboard. Pro mě výborná a asi i nejlepší volba na snowboardové boty. Upínání typu HyperLink je na snowboardové boty výborné, rychle to zapnete - vypnete podobně jako snowboardové vázání. Mám boty 32 model Prion vel 43 - pozor na to, že o moc větší boty do vázání už asi nedáte (radši vyzkoušet)... Sněžnice jsou lehké, když jedu na snowboardu dolů, ani o nich nevím. Mají dobrou trakci i při výstupu po zledovatělé sjezdovce. Na to se hodí i hrazdička Televator - funguje dobře, osobně bych ale místo jednoduchého drátu zkusil navrhnout propracovanější řešení, třeba i s možností nastavení více úhlů sklonu. Před koupí jsem váhal mezi modely Revo a Lightning, ale udělal jsem dobře, že jsou koupil Revo. Myslím, že je odolnější než Lightning a navíc je částečně pružná kontrukce vhodná při traverzech a chůzi po nerovném povrchu. Co se týká mínusů, tak menší mínus je že upínaní typu HyperLink je hůř skladné než obyčejné popruhy a trochu se o něj bojím, když dávám sněžnice na batoh při sjezdu. Vázání Hyperlink je ale celkem pružné a asi něco snese - zatím má jen pár škrábanců bez nějakého horšího - výraznějšího poškození. Sněžnice jdou dát na batoh (Nitro Splitpack) a stáhnout celkem v pohodě. Už jsem na batoh při sjezdu i vícekrát lehl a vázání sněžnic to vydrželo, tak snad v pohodě. Další menší mínus je, že hroty na železném rámu se obrušují a trošku reznou, bylo by určitě dobré udělat kontrukci tak, aby bylo možné kovovým rám jednak vyměnit a pak i brousit podobně jako mačky. Pak by asi taky bylo dobré navrhnout a prodávat i nějaký model s vázáním podobným poloautomatickým mačkám - super by bylo, kdyby šly navíc takové poloautomatické mačky z vázání vyjmout a zvlášť používat. Prostor k vylepšení tu určitě je, ale každopádně doporučuju.

MSR Folding Spoon

MSR Folding Spoon

Ověřený zákazník Český ráj outdoor Marta

Přidáno: 12. listopadu 2022

Zakoupeno v Český ráj outdoor

• Splňovalo to všechna očekávání, hezké, kvalitní, ale

Velikost lžíce není lžíce, ale spíš lžička, asi budu zboží vracet.. je to strašně malé... , ale asi byla chyba, že jsem se na to nezeptala, nenapadlo mne, když kupuji lžíci, že je to spíše lžička, i když s dlouhou rukojetí..

MSR Titan Kettle

MSR Titan Kettle

Ověřený zákazník Svět hor Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2022

Zakoupeno v Svět hor

• Výborný a opravdu funkční kousek.
  • Cena.
MSR Reactor 1,7l Stove System

MSR Reactor 1,7l Stove System

Přidáno: 24. srpna 2022

Zakoupeno v Hanibal

Nic nevaří lépe ve vysokých horách a arktických podmínkách.

MSR WhisperLite Universal

MSR WhisperLite Universal

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Jaroslav

Přidáno: 20. srpna 2022

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Lehká váha na benzinový vařič. Možnost použití více druhů paliv.

Ověřený zákazník Gramino Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2022

Zakoupeno v Gramino

• náplň se standardním závitem

Ověřený zákazník BUSHCRAFTshop.cz ONiON

Přidáno: 7. srpna 2022

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Splňuje přesně to co má!
MSR Trail Mini Solo sada kempingového nádobí pro 1 osobu

MSR Trail Mini Solo sada kempingového nádobí pro 1 osobu

Ověřený zákazník Sport KAMZÍK Ověřený zákazník

Přidáno: 10. června 2022

Zakoupeno v Sport KAMZÍK

• Dovnitř se akorát vejde 113g kartuše MSR
  • Přiložená síťka na uložení
  • Vysoká cena
  • Z hliníku (i když s ochrannou vrstvou)
  • Menší, než jsem si představoval
MSR Alpine Spice Shaker

MSR Alpine Spice Shaker

Ověřený zákazník 4camping Radka

Přidáno: 17. května 2022

Zakoupeno v 4camping

měla jsem představu větších nádobek

Ověřený zákazník Gramino Ověřený zákazník

Přidáno: 12. května 2022

Zakoupeno v Gramino

• kvalita
  • dobrý výkon i v mrazech
MSR Dromlite Bag 2000 ml

Ověřený zákazník Muj outdoor Zdeněk

Přidáno: 29. března 2022

Zakoupeno v Muj outdoor

• Vařič je super lehký.
  • Vaří super rychle a to i ve větru!
  • Jednoduchá manipulace, instalace, užívání!
  • Stabilní, díky tvaru pacek na něm může stát nádoba malá i velký hrnec.
  • Intenzita plamene se rovná menšímu autogenu. Vaří opravdu rychle.

Je to můj čtvrtý plynový vařič. Nejprve jsem měl jakýsi campingaz, pak dva pinguiny a říkám si zpětně, proč jsem si rovnou nekoupil MSR Pocketrocket 2. Lepší vařič jsem něměl.

Ověřený zákazník 4camping Ověřený zákazník

Zakoupeno v RockPoint.cz

• Ľahké
  • Pevné
  • Užitočné
  • Ťažší ľudia môžu a asi budú musieť prikúpiť taily, pre jednoduchší pohyb v sypkom a hlbokom snehu
  • Stúpacia hrazdička
  • Pohodlné a rýchle viazanie
  • Skaly pod snehom mierne poškodzujú plastové časti

Super vhodné na zimnú turistiku, znížia námahu o min 50%. V sypkom snehu treba najskôr stlačiť sneh, až potom stúpať, v príliš strmých svahoch sa trakcia znižuje. Pri zostupe treba dávať pozor, aby sa človek nezviezol.

Zobrazuji 21 - 40 ze 215 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...11