Recenze MSR

MSR IsoPro 450g

Ověřený zákazník Český ráj outdoor Ověřený zákazník

Přidáno: 17. srpna 2015

Zakoupeno v Český ráj outdoor

• toto je bezproblémové zboží renomované značky, oceňuji velké balení

výborné

Přidáno: 22. července 2015

Zakoupeno v E-Outdoor

• Dobře a rychle se staví i skládá, obal velký, není nutné se skládáním nějak příliš zatěžovat.
  • Dobře větrá, potí se minimálně - při 30° byla horní část zevnitř lehce orosená.
  • Velké kapsy na věci.
  • I při silné bouřce do stanu nezateklo.
  • Jedná se o stan spíše pro dvě osoby, při použití ve třech (2 dosp. a dítě) už není tak komfortní - prostřední musí při vycházení přelézat přes krajního.
  • Místo tak akorát na tři karimatky, věci nutné uložit jinde - předsíňky také nejsou extra prostorné.

MSR Folding Fork

MSR Flex 3 System

MSR Flex 3 System

Přidáno: 21. července 2015

Zakoupeno v E-Outdoor

• Lehký, skladný set. Poklice na zcezení těstovin. Hrníčky se pěkně drží a nápoj vydrží teplý.

Již dříve jsme měli set pro 2 a maximální spokojenost

MSR Spork

MSR Spork

Přidáno: 13. července 2015

Zakoupeno v E-Outdoor

• Perfektní pro outdoor, jiný příbor nepotřebuji
  • Vidlička a lžíce v jednom, ideální pro těstoviny, guláše apod.
  • Malá a lehká ve složeném stavu
  • Nepoškrábe hrnec
  • Zvládá var
  • Šikovná aretace, pokud zaberu, sama se nesloží

Veliká a dlouholetá spokojenost s předchozí verzí, nyní drobně inovován způsob zámku, takže je ještě lepší. Je plastová, takže nepoškrábe hrnec, je lehká a po složení malá. V pracovním stavu velikost akorát, pro "outdoor" jídla ideální kombinace lžíce a vidličky dohromady, jiný příbor nepotřebuji. Var vydrží, často s ní míchám při vaření.

Překvapuje mě, že je tak těžké ji sehnat, je v nabídce jen některých obchodů. Oproti podobným kovovým lžícovidličkám je šetrnější k hrnci, přitom je velice pevná a funguje. Na rozdíl od jiných plastových lžícovidliček, kdy je na jedné straně lžíce a na druhé vidlička, je toto mnohem praktičtější, protože nemusím nic přehazovat, nemám opatlané držátko a jedním tahem nabodnu těstovinu a naberu omáčku :-)

Přidáno: 13. července 2015

• lehký
  • snadná stavba
  • prostorný
  • světlo uvnitř díky barvě tropika
  • na horší podloží bych použil footprint, měl bych strach že podlážka bevydrží

Stan splnil očekávání, je pro mé použití naprosto ideální. S jediným mínusem co jsem uvedl jsem počítal dopředu a beru to jako daň za opravdu nízkou váhu u takhle prostorného stanu. Trochu jsem se bál pevnosti stanu ve větru, ale v reálu mně přijde že když se ukotví pomocí dalších 4 provazů co jsem ke stanu dostal, tak je stabilní dost, jen je potřeba přikoupit 2 kolíky (u stanu jsem jich měl 8).

Přidáno: 1. července 2015

• lehký
  • jednoduše a rychle postaveno napoprvé v jednom
  • v noci prudká bouře - bez újmy přestál
  • pro jednoho dostatek místa a na bágl , boty..
  • vše tenoučké - cena za lehkost - kolik takových stanování asi vydrží ?

spokojenost

Ověřený zákazník Affekt Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2015

Zakoupeno v Affekt

• lehký, dostatečně velký, snadný na postavení
  • o ničem nevím

vřele doporučuji tento obchod

Přidáno: 9. června 2015

Zakoupeno v Hanibal

• lehký, footprint v ceně, vysoký a prostorný díky speciálnímu křížení hlavních nosných tyček a jedné příčné.
  • není zelená barva

Jsem bývalý zastánce Jurků, jakožto jednoho z nejlepších výrobců v ČR, ale nelíbila se mi hmotnost, absence vychytávek či vývoj s dobou.
Lehce postavitelný v jedné osobě.
Spali jsme v něm při cyklovýletu i s dvěma holčičkami (1 a 3 roky) a několik let nám ještě vystačí. Při bouřce neprotekla spodem ani kapička a kondenzát krásně sjížděl po tropiku.

MSR WhisperLite

MSR WhisperLite

Přidáno: 10. dubna 2015

• Spolehlivost
  • Snadná údržba
  • Pro více druhů paliva
  • Palivo lze dokoupit u pumpy

Výborně se hodí pro delší pobyt mimo civilizaci

MSR fuel Bottle 325 ml

MSR fuel Bottle 325 ml

Přidáno: 10. dubna 2015

• OK

Masivní láhev s bezpečnostním uzávěrem.

Ověřený zákazník Svět hor Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2014

Zakoupeno v Svět hor

• Perfektní a plynule jde regulovat.
  • Nic. Vyšší cena

Není co dodat super.

MSR XGK II Ex

MSR XGK II Ex

Přidáno: 14. srpna 2014

Zakoupeno v E-Outdoor

• snazší obsluha, robustnější, rychlejší "postavení" i priming
  • těžší než Whisperlite, stejný výkon, závětří má uprostřed díru pro hadičku (místo původní varianty, kdy díra byla na obou stranách), spodní reflektor pod vařič je blbost-vařič po něm klouže, hůře se balí-je mnohem větší (Whisp. se vešel i s pumpou do hrnečku).

Jsem spokojený ale doporučil bych přátelům spíše starší verzi vařiče Whisperlite (z nerezovégo drátu)-je lehčí, má stejný výkon a je mnohem meněí na sbalení

Ověřený zákazník VodaHory.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2014

Zakoupeno v VodaHory.cz

lehké, skladné, dobře technicky provedené

MSR Lighting Ascent

MSR Lighting Ascent

Přidáno: 20. ledna 2014

• lehký a odolný rám,jednoduché vázánní a přitom neuvěřitelně bitelné,celkové provedení je super a sněžnice na noze působí velmi pohodlně
  • zatím jsem nenašel nic co by se dalo vytknout,jen vyšší pořizovací cena

S těmito sněžnicemi jsem naprosto spokojený,používám je ve velmi náročném terénu,backcountry,freeride a musím říct že jsou prostě boží:)měl jsem možnost otestovat i jiné výrobce a ač se mi u jiných modelů víc líbil design,tak o funkčnosti v náročném terénu by se dalo hodně diskutovat.Tento model je velice podařený a doporučuji každému,kdo si to na horách chce opravdu užít.

Msr Quick Skillet

Msr Quick Skillet

Ověřený zákazník Sportnawebu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2013

Zakoupeno v Sportnawebu.cz

• Lehká, dobrá povrchová úprava, talon, praktická hloubka.
  • Není spirála na spodní straně.

Praktická ve spojení s MSR hrncema.

MSR PocketRocket

MSR PocketRocket

Ověřený zákazník RockJoy shop Ověřený zákazník

Přidáno: 27. srpna 2013

Zakoupeno v RockJoy shop

• praktický, lehký, skladný a funkční za velice dobrou cenu
  • nevím o žádných nedostatcích

výborně se osvědčil, nejlepší poměr mezi cenou a výkonem

MSR DragonFly

MSR DragonFly

Přidáno: 2. srpna 2013

• Naprosto brutální výkon!
  • Nemá to chybu.
  • Pokud někdo chce benzínový vařič, pak jasná volba.
  • Hořák opravdu skousne úplně všechno - benzín, naftu.....atd. Nezkoušel jsem rostliný olej :D. Jediné co tam paradoxně nejde zapálit je 100% laboratorní alkohol. Ten se začne odpařovat na "plyn" pod takovým tlakem, že sfoukne oheň. Několikrát jsem to zkoušel, ale neúspěšně.
  • Jinak já pálím naftu, kde se obzvlášť vydařila funkce čištění tryky pomocí vnitřní jehly, kterou stačí zahrkat a je hotovo.
  • Hadice od lahve by mohla být delší. Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že ta láhev není vystavena velkému tepelnému výkonu - ikdyž správně by tam měla být ta krycí hliníková bariera.

Je to pecka, nemá smyl hledat něco jiného.

Ověřený zákazník Hidshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2013

Zakoupeno v Hidshop.cz

• asi 20 x jsem jej vyzkoušel, perfektně funguje, je malý , skladny, uvedení do provozu rychlé, snadné a rychlé rozebírání a skládání, plnění palivem.
  • 20 x odzkoušen, na benzín.Tč . nemám žádné neg . připomínky.

Jeví se jako dobrý výrobek, je třeba věnovat v udržbě alespon zaklady, i když ,, fuguje na vše,, je lépe dodržovat použití doporučených paliv v požadované čistotě.
Vyhneme se zbytečnému čištění , komplikacím, atd, i když zde to jistě nebude nic problémového.
Je třeba i dodržovat základní bezpeřnostní předpisy a dobře si přečíst návod.před uživáním, a to třeba i opakovaně, Jen škoda, že je psaný , dle mne, dost drobným písmem, ale to je jen můj subjektivní pocit,

Přidáno: 3. dubna 2013

• Jsem velmi spokojena, složená sada zabere málo místa, pro klasické kempování ideální.
  • U jednoho hrnce se oloupala nepřilnavá vrstva, ale bez problému mi hrnec vyměnili a od té doby bez problémů.

Vyhovuje

Zobrazuji 181 - 200 ze 216 recenzí 1...7 8 9 [ 10 ] 11